Teknoloji İle Şarj Olun

Haftanın ücretsiz Udemy kursları

637

Koronavirüsü nedeniyle öğrenciler ve özellikle bilişim sektöründe çalışanlar evde kalarak izole olmayı tercih ediyor. Haftanın ücretsiz Udemy kursları sayesinde merakınızın olduğu konularda kendinizi geliştirebilirsiniz

Haftanın ücretsiz Udemy kursları

Bu hafta yayınlayacağımız kurslar arasında NLP ile İngilizce öğrenme, After Effects ile Kinetik Tipografi Eğitimi, Temel seviye Arduino kursu, Python ile Nesne Yönelimli (OOP) programlama ve Codeigniter ile profesyonel blog scripti kodlama yer alıyor.

haftanın ücretsiz udemy kursları

NLP ile İngilizce öğrenme kursu

NLP (Neuro Linguistic Programming) hayatın birçok alanında kullanılıyor. Özellikle herhangi bir konuyu hızlı öğrenmek istiyorsanız NLP bu konuda size yardımcı olacaktır. NLP ile İngilizce öğrenme kursu, hızlı ve kolay bir şekilde dil öğrenmenizi sağlayacak. Buraya tıklayarak eğitime kayıt yaptırabilirsiniz.

Temel Arduino eğitimi

Arduino ile işinizi kolaylaştıracak birçok proje gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin nesnelerin interneti(IoT) ile haberleşen bir sistem tasarlayarak evinizdeki elektronik cihazların kontrolünü Arduino üzerinden yapabilirsiniz. Benzer şekilde projeler geliştirebilmek için buraya tıklayarak eğitime kayıt yaptırabilirsiniz.

Python ile nesne yönelimli programlama eğitimi

Python programlama dili ile web sitesi, mobil uygulama, gömülü sistemler, masaüstü uygulama gibi birçok alanda çalışabilirsiniz. Nesne yönelimli programlama(OOP) sayesinde profesyonel uygulamalar geliştirerek bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Buraya tıklayarak eğitime kayıt yaptırabilirsiniz.

After Effects ile kinetik tipografi eğitimi

Adobe After Effects, en çok kullanılan video düzenleme uygulamaları arasında yer alıyor. Yapacağınız herhangi bir projenin daha iyi görülebilmesi için kinetik tipografi tekniği kullanabilirsiniz. After Effects ile kinetik tipografi eğitimi kursuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Codeigniter ile blog scripti yazma eğitimi

Codeigniter, en çok tercih edilen PHP frameworklerinden biri. Hem güvenlik hem de kullanışlılık bakımından yalın PHP’ye oranla daha avantajlı olan Codeigniter, istediğiniz web scriptlerini yazmanıza olanak sağlıyor. Codeigniter ile blog scripti yazma eğitimine kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.