Teknoloji İle Şarj Olun

Haftanın ücretsiz Udemy kursları – 14 Nisan

742

Haftanın ücretsiz Udemy kursları sayesinde corona virüsü sebebiyle evde kaldığınız süreci daha iyi değerlendirebileceksiniz.

 

Haftanın ücretsiz Udemy kursları

Ücretsiz kurslarda hem zaman hem de kursiyer sınırı olduğu için bazı kursların kuponları daha hızlı tükenebilir.

Facebook ve Instagram reklamcılığı eğitimi

Sosyal medya yöneticisi adaylarının Facebook ve Instagram ile reklam verme konusundaki ipuçlarını ve püf noktalarını iyi araştırması gerekiyor. İş yerinize bir hesabınız varsa ve bu hesabı en efektif şekilde nasıl kullanabilirim diye düşünüyorsanız buraya tıklayarak eğitime kayıt olabilirsiniz.

Yazılım Mühendisliği eğitimi

Yazılım sektörüne giriş yapmak istiyorsanız veya henüz yeni başladıysanız yazılım geliştirme süreçleri ile ilgili birçok konuyu detaylı bir şekilde öğrenmeniz gerekiyor. Yazılım mühendisliği eğitimi ve yazılım geliştirme süreçleri ile ilgili olan bu eğitim sayesinde daha profesyonel işler çıkartabilirsiniz. Buraya tıklayarak eğitime kayıt olabilirsiniz

Angular ve Spring Boot eğitimi

Bazı web geliştiriciler hem back-end hem de front-end tarafında geliştirme yaparak fullstack kavramını ortaya çıkardı. JavaScript içerdiği frameworkler sayesinde hem back-end hem de front-end geliştirmeye olanak sağlıyor. Bu eğitim sayesinde AngularJs ile back-end, Spring Boot ile front-end geliştirme hakkında daha detaylı bilgi edinebileceksiniz. Buraya tıklayarak eğitime kayıt olabilirsiniz.

Adobe Premiere başlangıç eğitimi

Udemy, YouTube ve Vimeo gibi platformlara profesyonel içerik üretmek isteyenler için önerilebilecek düzenleme programlarından biri Adobe Premiere. Bu program sayesinde neredeyse istediğiniz her türlü düzenlemeyi yaparak daha fazla kitleye ulaşmayaı başarabilirsiniz. Buraya tıklayarak eğitime kayıt olabilirsiniz.

Python ile veri analizine giriş

Python ile web uygulaması, yapay zeka uygulamaları, mobil uygulama, masaüstü uygulama, veri analizi gibi birçok proje yapabilirsiniz. NUMPY, PANDAS, MATPLOTLİB ve SEABORN kütüphanelerinin detaylı bir şekilde anlatıldığı Python ile veri analizine giriş eğitime kayıt olmak için buraya tıklayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.