Teknoloji İle Şarj Olun

Haftanın ücretsiz Udemy kursları – 20 Nisan

698

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız Udemy kursları serimizde bugün ağ temelleri, HTML, C#, bağlama ve FL Studio eğitimleri yer alıyor.

Haftanın ücretsiz Udemy kursları – 20 Nisan

Bazı kurslarda hem süre hem de kursiyer kısıtlaması mevcut. Bu sebepten dolayı kuponlar erken tükenebilir.

Haftanın ücretsiz udemy kursları

C# Eğitimi

C#, Microsoft tarafından .NET teknolojisi için geliştirilmiş bir dildir. Nesne yönelimli programlama sayesinde C# ile daha iyi projelere imza atabilirsiniz. Buraya tıklayarak kursa kayıt olabilirsiniz.

FL Studio Eğitimi

FL Studio, birçok müzisyen tarafından aktif olarak tercih edilen bir program. ZGameEditor Visualizer Kullanımı, FL Studio 20 ile Video Yapımı gibi konularda kendinizi geliştirmek istiyorsanız buraya tıklayarak kursa kayıt olabilirsiniz.

Bağlama Eğitimi

Udemy üzerinden bağlama eğitimi alarak kendinizi bu konuda geliştirebilirsiniz. Buraya tıklayarak kursa kayıt olabilirsiniz.

Algoritma ve Programlama Mantığı Eğitimi

Algoritma hayatımızın her alanında kullandığımız bir terim. Özellikle programlama konusunda karşımıza çıkan algoritma, herhangi bir dili öğrenmeden önce öğrenilmesi gereken bir kavram. Buraya tıklayarak eğitime kayıt olarak algoritma ve programlama mantığı eğitimini alabilirsiniz.

Dropshipping Eğitimi

Dropshipping sayesinde depo kiralamadan bazı siteler üzerinden ürün satışı yapabilirsiniz. Her ne kadar bu konuda birçok ücretli eğitim olsa da genel anlamda eğitimler benzer içeriklere sahip. Bu sebepten dolayı ücretsiz dropshipping eğitimi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.