Teknoloji İle Şarj Olun

2016 Mobil Uygulama Ödülleri Yarışması

626

 

indir.com ekibi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Mobil Uygulama Ödülleri yarışmasının 2016 etkinliği için kayıtlar başladı!

Mobil uyumlu uygulama ve oyun geliştiricileri belirtilen şartları sağlamaları halinde ‘indir.com Mobil Uygulama Ödülleri’ yarışmasına hemen katılabilirler. Katılım için tek şart uygulama veya oyunun mağazaya 1 Ocak 2016 tarihinden sonra yüklenmiş olması.

Geliştirmiş olduğu uygulama veya oyunun daha fazla kullanıcı tarafından indirilmesini sağlamak ve mobil dünyada yeni yaratıcı fikirler elde edebilmek için indir.com ekibi tarafından geliştiricilere harika bir fırsat sunuluyor.

Girişimciler bu sayede hem uygulamalarını tanıtma fırsatı bulabilecekleri gibi birbirinden muhteşem ödüllerinden de sahibi olacaklar.

Bu yıl ki ‘indir.com Mobil Uygulama Ödülleri’ yarışması daha önceki yıllarda gerçekleştirilen etkinliklerden farklı olarak içeriğinde 2 yarışma ve 2 etkinlikten oluşuyor. Etkinlik kapsamında yarışmaya hak kazanan girişimciler ilk etapta jüri değerlendirmesinden geçecek, ardından halk oylamasına sunulacak.

Oylamalar sonucunda diğer uygulama ve oyunlara fark atarak başarı elde eden ilk 3 içerik faydalı, bir o kadar da eğlenceli ödüller kazanacak.

Kesinleşen Ödüller

Mobil Uygulama Yarışması’nda dereceye giren uygulama ve oyunlar için muhteşem ödüller var. Bu ödüllerden bir kısmı kesinleşirken geri kalan kısmı da ilerleyen günlerde netleşecektir.

İşte kesinleşen ödüller:

Birinciye 1 hafta Silikon Vadisi tatili (San Francisco), bukalemun.com’dan 5000 TL değerinde ASO hizmeti, indir.com’dan 5.000TL değerinde reklam.

İkinciye Antalya’da 1 hafta tatil, indir.com’dan 2.500TL değerinde uygulamanın tanıtımı.

Üçüncüye Antalya’da 3 gün tatil, indir.com’dan 1.000TL değerinde uygulamanın tanıtımı

Üniversiteliler İçin Ayrı Ödüllendirme

Yarışma kapsamında dereceye girenler in aldıkları ödüllerin yanı sıra bir de Üniversiteliler için özel bir ödüllendirme yapılacak.

Üniversiteliler için özel olarak yapılacak olan ‘Üniversiteler İçin indir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2016‘ yarışmasının kazananı ise Silikon Vadisi tatilindeki ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde 5000 TL nakit para ödülünün sahibi olacak.

‘Üniversiteler İçin indir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2016‘ Takvimi

Yarışma Başlangıcı: 1 Ocak 2016

Son Başvuru: 30 Ağustos 2016

Halk Oylaması: 5 Eylül 2016

Jüri Değerlendirmesi: 10 Eylül 2016

Mobil Etkinlik: Ekim Ayında

Üniversiteler İçin düzenlenen Mobil Uygulama Yarışması’nın ödül töreni birincinin bulunduğu Üniversitede yapılacaktır. Yarışma şartları ve başvuru için Üniversiteler İçin indir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2016 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Herkesin katılma şansı bulduğu Mobil Uygulama Yarışması’nın program takvimi ise şu şekilde:

Yarışma Başlangıcı: 1 Ocak 2016

Son Başvuru: 28 Nisan 2016

Halk Oylaması: 30 Nisan 2016

Jüri Değerlendirmesi: 7 Mayıs 2016

Mobil Etkinlik: 14 Mayıs 2016

7’den 70’e her girişicinin katıldığı ‘indir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2016’ yarışmasının ödül töreni 14 Mayıs 2016’da İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi‘nde bu yıl ikincisi yapılan Mobil Etkinlik’te gerçekleşecektir.

Yarışma şartları ve kayıt formu için indir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2016 adresini tıklayabilirsiniz.

 

 

 

 

1 yorum
  1. indir.com diyor

    indir.com ailesi olarak tanıtım yazısı yayınladığınız için teşekkür ederiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.