Biz Kimiz?

 

Merhaba 🙂 Ben Damla 🙂 boşbatarya sitesinin editörlerinden birisiyim. Şu anda “Edebiyat” kategorisini yöneteceğim ve alanımıza uygun paylaşımlarda bulunacağım.

Neden Buradayız?

Her birimiz kendi hoşlandığı, bilgi sahibi olduğu, insanlara yeni hevesler katabileceğini düşündüğü alanlar hakkında yazılar yazacağız ve bu şekilde hem kendi kişisel gelişimimize hem de çevremize katkıda bulunacağız. Her bireyin başkasına yeni bir şeyler katabileceği felsefesinden hareketle yola çıktık. Sizlere iyi vakit geçirtmeyi, bilgi sahibi olabileceğiniz alanlar edindirmeyi amaçlıyoruz.

Neden Buradayım?

Hikaye,roman, şiir gibi edebi yazıları oldum olası sevmişimdir. Sürekli okudum ve okudukça keyif aldım fakat bir gün farklı bir şey oldu. “Neden ben de bir şeyler yazmak için uğraşmıyorum?” diye düşünüverdim. Aklımdan geçen bu saniyelik düşünce günlerce kafamda döndü,durdu.Hani derler ya “Aklınızda bir fikir filizlendiğinde onu asla öldüremezsiniz.”Aynen öyle oldu.  Başlarda kalemime güvenmiyor, ilgi çekmeyeceğimi düşünüyordum ama bu benim ilgi alanımdı ve ilk başta kendim için yazmalıydım. Yazdıklarımı bir kişi dahi okusa mutlu olacaktım. Daha sonra cesaretimi toplayarak bir blog açıp yazmaya başladım. İnsanlar okudular, onlar okudukça ben mutlu oldum. Mutlu oldukça daha çok yazdım ve şimdi de bu oluşumun bir parçasıyım. Burada sizinle benim aramda köprü kurabilecek bu sitenin yöneticisi olduğum için çok mutluyum. Sizler varsanız biz varız. Edebiyatı, okumayı seven insanları olabilmemiz dileğiyle önümüzdeki günlerde görüşürüz 🙂

Yazar: DamlaGunaydin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir