Bir Gıdımcık Giriş

Merhabalar,

Ben Yasin CANBAZ, Elektrik – Elektronik Mühendisiyim. Yoğun olarak Bilişim, Elektrik – Elektronik – Yazılım, Mobil, Siber Güvenlik gibi kategorilerde yazılarımı paylaşacağım.

Elektrik – elektronik – yazılım bunlar birbirlerinden ayrılamaz yapılardır… Hepsi birbirleriyle etkileşim içerisindedir. Bunların mühendislik ve pratik boyutunu inceleyerek gerçek hayatta nasıl karşımıza çıktığını anlatmaya çalışacağım. Bizim amacımız deneyimlediğimiz, öğrendiğimiz, kullandığımız bilgileri sizlerle paylaşmaktır. Sonuçta bilgi paylaştıkça çoğalır. 🙂

Sitemizde farklı konularda bilgi ve birikime sahip olan bir çok kişi faideli bilgileri( belki okuduğumuz zaman hadi ya böyle miydi, yok canım sende nidâlarıyla içimizden söylediğimiz 🙂 )paylaşmak için bir araya geldi.

Sitemiz zamanla daha farklı alanlarda da hizmet vermeyi hedeflemektedir. Bu konuda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şu anda sitemizde uluslararası ilişkiler, edebiyat ve türkçe, bilişim, güç sistemleri, elektronik devreler, yazılım dilleri ve kodlama, siber güvenlik alanlarında paylaşım yapacak arkadaşlarımız bünyemizde mevcuttur. İlerleyen zamanlarda tarih, matematik(ygs – lys, kpss, üniversite vb.), ingilizce – fransızca – almanca eğitimleri vb. konularda (çalışmalar başarılı olursa) yazacak arkadaşları bünyemize dahil etmeyi planlıyoruz.

Hayatta herkes yanlış yapar ancak ahmaklar yanlışlıklarında direnirler. Sitemizde yazdığımız ve paylaştığımız bir bilgide eğer ” kesin bu yazıda yanlışlık var çünkü şu sebepten dolayı” diyebiliyorsanız lütfen bunu bize bildiriniz. Doğrusunu düzeltip koymak en asli görevimizdir. Bu konuda bize destek veren herkese şimdiden teşekkürü bir borç biliriz.

 

 

 

Her Şey Gönlünüzce Olsun *** Yasin CANBAZ **** Elektrik - Elektronik Mühendis Ve Boşbatarya Yöneticisi

Yazar: InquisitiveStature

Elektrik-Elektronik Muhendis

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir