2019 yılındaki popüler ücretsiz iOS uygulamaları

669

2019 yılını geride bırakırken mobil cihaz kullanımı artmaya devam ediyor. Yazımızda iOS ve iPadOS cihazlarda en çok tercih edilen uygulamaları derledik.

2019’da hangi ücretsiz iOS uygulamaları tercih edildi?

2019 yılındaki popüler iOS uygulamaları: Darkroom
Darkroom 
Ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulaması olan Darkroom birçok kullanıcı tarafından beğenilerek kullanılıyor. Kullanım kolaylığı, çeşitlilik gibi konularda ihtiyaçları karşılayan uygulama Instagram gibi uygulamalar için biçilmiş kaftan.


MyFitnessPal 

Kalori hesaplamanıza yardımcı olan MyFitnessPal uygulaması diyet yapan kullanıcıların en çok tercih ettiği uygulamalar arasında yer alıyor. Uygulama, almanız gereken kalori miktarını belirleyip, kullandığınız ürünleri listeye ekleyerek hesaplama yapabilmenizi sağlıyor. Ücretli sürümünün de mevcut olduğu MyFitnessPal kullanıcılar tarafından beğenilerek kullanılıyor.


Runkeeper 

Spor konusunda en çok kullanılan uygulamalardan biri olan Runkeeper, 2019 yılının en çok tercih edilen uygulamaları arasında yer alıyor. Cihazınızı GPS verilerini kullanarak antrenman günlüğünüz haline getirebilirsiniz. Runkeeper uygulaması koşu, yürüyüş veya bisiklet sürme gibi etkinlikler ile ilgili verileri kaydederek daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.


Weather Line

Weather Line uygulaması hava durumu ile ilgili tüm verilere kolay bir şekilde erişmenizi sağlıyor. Gösterim şekli ile birçok uygulamadan ayrılan Weather Line, aylık hava durumunu görmenizi sağlıyor. Seyahat etmeden önce kullanmanız gereken uygulamalardan biri olan Weather Line’ın ücretli sürümü de mevcut.

 

Bunları da beğenebilirsin
1 yorum
  1. deniz diyor

    Çoğu faydalı bilgiye bu siteden ulaştım.Bir konu hakkında sitenize tıkladım cevabını aldım ama bir sürü de bilmediğim şey öğrendim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More